درباره ما

با گسترش صنعت IT و استفاده شرکت ها ، سازمان ها و موسسات از تکنولوژی شبکه های کامپیوتری در فعالیت های خود نیاز به خدمات پشتیبانی توسط گروه های متخصص در این حوزه روز به روز بیشتر احساس می شود. از این رو گروه NCSG به منظور ارائه خدمات تخصصی شبکه آغاز به کار کرده است و سعی دارد به صورت کاملا حرفه ای خدمات نصب و راه اندازی شبکه های درون سازمانی ، پیاده سازی سرویس های شبکه ، خدمات امنیت سرور ، مدیریت مصرف اینترنت ، پشتیبانی روتر و سوئیچ شرکت های سیسکو و میکروتیک و طراحی و پشتیبانی سایت را ارائه دهد . این گروه به منظور گسترش بنیان های ارتباطی و یاری رساندن به مشتریان خود ارائه خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار را جز خدمات اساسی خود قرار داده است و در زمینه پشتیبانی سرور و شبکه و همچنین راه اندازی صفر تا صد آن با افتخار خدمات خود را به مشتریانش ارائه دهد .

گروه NCSG به شکل حرفه‌ ای در زمینه زیرساخت و پسیو شبکه، نصب و راه‌ اندازی شبکه‌ های کامپیوتری، راه اندازی ارتباط بین سازمانی، خدمات امنیتی و سرور، بهینه سازی و اصلاح زیرساخت شبکه، پیاده‌ سازی و نصب سرویس‌ ها و نرم‌افزارهای شبکه و همچنین مشاوره و پشتیبانی شروع به فعالیت کرد. به منظور ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات خود با بهره گیری از کارشناسان مجرب فعالیت خود را درعرصه فناوری اطلاعات دنبال می نماید و توانسته است پروژه های متعدد و متنوعی را با موفقيت به اتمام برساند.

گروه NCSG پاسخی به نیاز موسسات، سازمان‌ ها ، شرکت‌ های بزرگ و کوچک ، کارخانجات ، فروشگاه‌ ها ، هتل‌ ها ، مدارس و … در زمینه خدمات تخصصی شبکه می باشد. در همین راستا سعی داریم تا خدماتی عرضه کنیم که مطابق با آخرین استاندارد روز جهان باشد.

عارفه محمدی

متولد : 1370

میزان تحصیلات : کارشناسی فناوری اطلاعات

مدارک تخصصی : MCSA ، CCNA ، +Network و . . .

سمت : مؤسس و بنیانگذار NCSG.ir

دانلود رزومه

محمد جواد جهانگیری

متولد : 1370

میزان تحصیلات : کارشناسی فناوری اطلاعات

مدارک تخصصی : MCSA ، PHP Storm ، VOIP و . . .

سمت : مؤسس و بنیانگذار NCSG.ir

دانلود رزومه